Vevő-, ügyfélszolgálat

Vevőszolgálati munkatársat keresünk pécsi telephelyre

Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Bruttó 260000 - 300000 / hónap
2019. 11. 07. 08:30

100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező vállalkozás, pécsi telephelyére Vevőszolgálati munkatársat keres.

Feladatok:

  • Beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése
  • Megrendelések, vásárlások adminisztrálása, határidőre történő kikészítések
  • Termék illetve megrendelés specifikus tanácsadás
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
  • Export partnerekkel való kapcsolattartás, ügyintézés
  • Termék promóció
  • Reklamációs ügyintézés
  • Területi képviselők munkájának segítése, külföldi munkatársak támogatása
  • Vevőszolgálat többi munkatársának segítése, koordinálása, igény szerint helyettesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, strukturált, önálló munkavégzés
  • Együttműködési készség
  • Hatékony konfliktuskezelő és stressztűrő képesség

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vezetői ambíció
  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Horvát vagy szerb vagy román nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Kiszámítható munkaidő
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a "Jelenetkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése