Pécsett pénztáros kollégának álláslehetőség a SZLIVEN SPAR csapatában

SZLIVEN-MARKET Kft.
Pécs
2019. 10. 21.

Legyél Te is a SZLIVEN SPAR csapat tagja! Keressük PÉNZTÁROS kollégánkat!

Mire lesz szükséged?

  • korábbi tapasztalatodra a kereskedelem területéről
  • vevőközpontú, udvarias és segítőkész hozzáállásra, hogy vásárlóink elégedetten térjenek vissza hozzánk
  • megbízhatóságra, alkalmazkodó készségre és önállóságra, hogy csapatban és egyénileg is jól tudjál dolgozni
  • alapszintű angol nyelvtudásod előnyt jelent, hogy külföldi vásárlóinkkal is szót érts

Feladataid:

  • kasszakezelési, pénztárosi feladatok ellátása
  • polcfeltöltés
  • munkaterület tisztán tartása

Mire számíthatsz?

  • pontos fizetés
  • vasárnapi pótlék
  • többműszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos csapat

Fizetés: megegyezés szerint

Munkavégzés helyszíne: Pécs, Egyetemváros, Szliven Áruház (Rókus utca 1.)

  • határozottan előny a kereskedelemben szerzett tapasztalat.
  • a legalább alapszintű angol vagy német nyelvtudás előny, de nem elvárás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott