Pécsi marketing csapatunkba kreatív munkatársat keresünk

Mobile LBS Kft.
Pécs
2019. 10. 21.

Cégünk egyedi fejlesztésű GPS alapú nyomkövető rendszereket fejleszt. On-line járművédelmi és járműbiztonsági szolgáltatásokat kínálunk cégek és magánszemélyek számára, Magyarországon és néhány európai országban. Szolgáltatásaink magas szintű GPS nyomkövetésen alapulnak amelyek az okostelefonos applikációinknak köszönhetően bárki számára könnyen kezelhető, gyors szolgáltatás-elérést eredményeznek.

Marketing csapatunkba "KREATÍV MUNKATÁRS" munkakörbe keresünk új kollégát.

Munkavégzés ideje és helyszíne: 4 és 8 órás munkavégzés, Pécs.

A kreativitáshoz nem kell bizonyítvány! Nem várjuk el, hogy papírt szerezz arról, amit már amúgy is tudsz. Ha jártas vagy a videó szerkesztő programokban, esetleg 3D animációban, jó vagy a képszerkesztő programokban, akkor csatlakozz a marketing csapatunkhoz!

Nem kérünk munkahelyi tapasztalatot, elég, ha küldesz nekünk egy-két ütős referenciát. Videókat és képanyagokat várunk!

Alapelveink:

  • ne várd a feladatokat, hanem keresd!
  • Fogadd jól az építő kritikát és ne magyarázkodj, a célunk a közös fejlődés.
  • Legyél pontos és tudjunk rád számítani, akkor is, amikor szorít a határidő.
  • Fontos, hogy csapatjátékos legyél!
  • Előny, ha jó a humorod

Ezekkel dolgozunk, de nem kell mindegyikben jártasnak lenned:

  • Photoshop (nagyon fontos)
  • Illustrator (nagyon fontos)
  • Nyomdai előkészítés (fontos)
  • After Effects vagy, (fontos)
  • Premier Pro (fontos)
  • Adwords kezelési ismeretek
  • SEO
  • Wordpress ismeretek
  • Facebook marketing
  • Frontend fejlesztési ismeretek (CSS, JS előny)
  • InDesign (előny)
  • Cinema 4D (előny)
  • Adobe Xd, Figma, Sketch, más UI/UX tervezőprogram ismeretek (előny)
  • Adobe Audition, vagy más hangvágó software ismeretek (előny)

Amit biztosítunk:

  • Elsimerés és fejlődési lehetőségek
  • Szuper, fiatalos közösség
  • Versenyképes fizetés
  • Profi eszközök

Ezen a weboldalon található az összes termékünk összefoglalója:

www.hola.hu

Jelentkezz 2019. november végéig a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ezeket mindenképpen küld el:

  • referencia videók, képek
  • motivációs levél
  • fényképes önéletrajz (ez legyen valami kreatív, mutatós anyag és nem baj, ha nincs benne munkahelyi múlt)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános