Pécsett kommunikációs koordinátor pozícióba kollégát keresünk

A Transzlációs Medicina Központ felvételt hirdet kommunikációs koordinátor pozicióra.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.

Feladatok

  • weboldal szerkesztése
  • rendezvények szervezése
  • információs és marketing anyagok összeállítása
  • konferenciamegjelenések megtervezése, kivitelezés lebonyolítása
  • közösségi oldalakon való jelenlét koordinálása
  • nyomtatványok, fotók, filmek készítettése és szakszerű terjesztése
  • kommunikációs visszacsatolások szervezése és kezelése
  • kapcsolattartás a sajtóval, egészségügyi szakszemélyzettel és betegekkel

Elvárások

  •  felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • kiváló helyesírás

  • egészségügyi végzettség illetve egészségügyben szerzett tapasztalt
  • kreativitás
  • rugalmasság

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott