Lejárt hirdetés

Műszaki asszisztens munkatársat keresünk Pécsett

PanTáv Kft.

Műszaki ügyintéző

Munkavégzés helye: Pécs

Nettó 180000 / Hónap
2021. 02. 11. 10:08

Közműépítő vállalkozásunk keres műszaki adminisztráció munkaterületre munkatársat építésvezető melé

Feladata az építésvezető munkájának segítése.

Kapcsolattartás a partnerekkel, megrendelőkkel szakhatóságokkal.

 Az ehhez kapcsolódó dokumentumok pontos precíz elkészítése.  Ezek rögzítése a vállalkozás informatikai   rendszerében.

A tervek alapján anyagkigyüjtés,  javított rajzok elkészítése papíron vagy számítógépan  ( pdf / autocad )

Feladatok

  • Levelezés szakhatóságokkal , üzleti partnerekkel
  • nyillvántartások vezetése
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó dukomentumok bevitele az infomatikai rendszerbe
  • javított rajzok elkészítése elektronikus  vagy papír alapon
  • A munkaterületen a szükséges egyeztetési feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakközépiskolai vagy magasabb végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó stressztűrő képesség

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Német és/vagy  Angol nyelvtudás  szóban (  vizsga nem szükséges  )
  • Közműépítésben / távközlésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • minimum nettó 160.000.-tól  amely képesítéstől és gyakorlattól függően változhat
  • jó munkahelyi környezet
  • változatos feladatok
  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges telefon  / informatikai eszköz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott