Kereskedelem, értékesítés

Ingatlanértékesítő munkatársat keresünk pécsi irodánkba

Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Bruttó 150000 - 500000 / hónap
2020. 09. 30. 15:47

Premier Housing Kft. pécsi irodájába részmunkaidőben vagy másodállásban keresünk ingatlanértékesítőt!

Irodánk immár 11 éve kiadó és eladó pécsi ingatlanok közvetítésével, értékesítésével foglalkozik.

Olyan munkatársat keresünk, aki az ügyfelek igényét felmérve, őket professzionálisan kiszolgálva csapatunk értékes tagja lehet, akár eladnának, kiadnának, bérelnének vagy vennének ingatlant Pécsett vagy környékén.  Ez a munka azzal a kizárólagos előnnyel bír, hogy az egyetemisták köztudatába már első helyen vagyunk, ezzel a munkánkat előkészítve.

Feladatok:

  • Nyilvántartásunkban lévő ingatlanok értékesítése
  • Az iroda által biztosított hirdetési oldalakon, az ingatlan hirdetések kezelése
  • Új és használt eladó-kiadó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok menedzselése

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmas és pozitív hozzáállás
  • Csapatmunka és önálló munkavégzés (Proaktivitás)
  • Ápolt megjelenés, empátia
  • Kedves, határozott fellépés
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Értékesítői attitűd
  • Főiskolai / egyetemi végzettség

Előnyök:

  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Vidám, pozitív gondolkodású, segítőkész kollégák
  • Biztos háttérrel rendelkező cég
  • Versenyképes jutalék és egyéb bónuszok
  • A piacvezető portálokon való megjelenés, központilag finanszírozott marketingtámogatással
  • Korszerű ingatlan és ügyfél nyilvántartási rendszer
  • Nincs irodai költség hozzájárulás
  • Folyamatos szakmai segítség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése