Adminisztráció, irodai munka

Pécsre keresünk oktatásszervezői és marketing területre, agilis- akár pályakezdő munkatársat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2020. 01. 03. 08:54

  • Szívesen dolgoznál irányítási rendszerek tanúsításával foglalkozó szervezetnél?
  • Szeretnél változatos, felelősségteljes munkakörben dolgozni?
  • Talpraesett vagy, és szívesen kibontakoztatnád kreativitásod?

Téged keresünk, ha:

  • ha önálló vagy,
  • kitűnő a kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készséged.

Feladatok:

  • tréning kampányok előkészítése és lebonyolítása (Adwords, Facebook),
  • tréningek szervezése, lebonyolítása
  • hírlevél szerkesztés és koordinálás,
  • közösségi média marketing,
  • kapcsolattartás és kommunikáció ügyfelekkel,
  • projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • ügyfelekkel való személyes és telefonon történő kapcsolattartás (nem telemarketing), esetenként az ország különböző részeire történő utazással.

Elvárások:

Főiskolai, vagy egyetemi diploma,

Előnyök:

  • stabil cégháttér,
  • fiatalos, jó hangulatú csapat,
  • rugalmas munkaidő,
  • utazási lehetőség,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • biztos, stabil munkahely,
  • folyamatos tanulási lehetőség.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • saját ötletek megvalósításának lehetősége,
  • kezdetben részmunkaidős foglalkoztatás.

Ha úgy érzed, hogy köztünk a helyed, a meghirdetett beosztásra a jelentkezéseket 2020. január 31-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva az alábbi mellékletek csatolásával:

  • Fényképes önéletrajz, bruttó fizetési igény megjelöléssel.
  • Motivációs levél, ami kitér a következőkre: mivel lehet motiválni, mit vársz el a munkahelyedtől, milyen terveid vannak az elkövetkező három évre.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése