Kereskedelem, értékesítés

Pécs belvárosi non-stop élelmiszer üzletbe eladót felveszünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Nettó 145000 - 185000 / hónap
2019. 09. 25. 09:12

Pécs belvárosban, 20 éve a Rákóczi úton működő non-stop delikátesz üzletbe eladó munkatársat keresünk.

Jó kereseti lehetőség, kultúrált munkakörülmények.

Ha szeretnél egy jó kis csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk.

Önéltrajzokat a "jelentkezem"-re kattintva tölthetsz fel.

Feladatok:

  • Vevők kiszolgálása, áruátvétel, és ami egy bolti eladó munkakörébe tartozik.

Elvárások:

  • Eladói gyakorlat, pénzkezelési gyakorlat, szakképesítés nem feltétlenül, de gyakorlat szükséges.

Előnyök:

  • Szakirányú(eladói) végzettség, vagy érettségi, nyelvtudás, szakmai tapasztalat, rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Tagja lehetsz egy dinamikus kis csapatnak jó munkakörülmények és a szakágban átlagon felüli bérezés mellett.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése