Pécsi szállodába karbantartó munkatársat keresünk

Ágoston Hotel Kft.
Pécs
Nettó 120 000 Ft - 170 000 Ft / hónap
2019. 09. 24.

Pécs belvárosi hotelbe karbantartó munkatársat keresünk 4 vagy 8 órás bejelentett állásra vagy alvállalkozóként, tapasztalattól függő kereseti lehetőséggel.

Változatos, sokszínű munka, nem szalag mellett (!), kis csapat, kedves munkatársak.

Önálló munkavégzési lehetőség, szabad időbeosztás, feladatoktól függő üzemanyag költségtérítés, és egyéb juttatások (ebéd, kv, stb.).

Feladatok

  • Kisebb szerelési munkák,
  • lapraszerelt bútorok összeszerelése,
  • polcok stb. felszerelése,
  • csaptelepek bekötése, felszerelése,
  • kisebb csőszerelési munkák,
  • új WC-k felszerelése,
  • kisebb festési munkálatok,
  • kisebb járólap javítások,
  • kertrendezés,

Elvárások

  • A fenti feladatok közül minél többhöz való tapasztalat és kézügyesség.

  • villanykapcsolók, konnektorok visszaszerelése, gipszkartonozásban szerzett tapasztalat

stb.

Amit kínálunk

  • Tapasztalattól függő versenyképes fizetés, hosszútávú munkalehetőség, fizetésen kívüli juttatások, üzemanyag költségtérítés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános