Távközlési hálózatszerelő állás országos munkavégzéssel

Elpoder Kft.

2019. 09. 17.

Távközlési iparban tevékenykedő cég keres új kollégát távközlési hálózat szerelő pozícióba, azonnali belépéssel.

Munkavégzés helye országos, ezért vidéki munka vállalása elvárás.

Szakmai tapasztalatott nem igényel, betanulási lehetőség.

Versenyképes bérezés.

Hosszútávú teljes munkaidős foglalkoztatás.

Feladatok

  • Meghatározott instrukciók alapján távközlési hálózat szerelési, építési feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Vidéki munkavégzés (Hetelés) vállalása
  • Magasban történő munkavégzés (min. 6m)
  • Terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel
  • Színtévesztés (kizáró ok)

  • Távközlési hálózatépítésben vagy műszerész munkákban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereset
  • Hosszú távú teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Szakirányú munkatapasztalat hiányában betanulási lehetőség
  • Változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott