Kereskedelmi csapatunkhoz keresünk további értékesítő kollégákat Pécsett

Mobile LBS Kft.
Pécs
2019. 09. 11.

Cégünk egyedi fejlesztésű GPS alapú nyomkövető rendszereket fejleszt. On-line járművédelmi és járműbiztonsági szolgáltatásokat kínálunk cégek és magánszemélyek számára, Magyarországon és néhány európai országban. Szolgáltatásaink magas szintű GPS nyomkövetésen alapulnak amelyek az okostelefonos applikációinknak köszönhetően bárki számára könnyen kezelhető, gyors szolgáltatás-elérést eredményeznek.

Kereskedelmi csapatunkhoz keresünk további értékesítő kollégákat.

Pécsi munkavégzés, 8 órás, alkalmazotti munkakör.

Értékesítő kollégák feladatai:

  • A telefonon és on-line felületeken érdeklődő ügyfelek informálása a nyomkövetési lehetőségekről.
  • Az érdeklődők számára a legmegfelelőbb nyomkövetési csomag összeállítása, ajánlatok készítése és szerződéskötés.
  •  Nyomkövető eszköz beszerelésének támogatása (szerelőpartner és ügyfél összekapcsolása).
  • Értékesítéssel kapcsolatos műszaki adminisztráció. Adminisztrációs osztály számára a szükséges információk továbbítása.
  • Problémák kezelése, indokolt esetben a support csoportnak továbbítása.
  • Meglévő ügyfélállomány kezelése és számukra új rendszerek eladása. Meglévő ügyfelektől érkező új megrendelések ügyintézése.
  • Heti egy napon kiemelt ügyfelek látogatása.
  • Érdeklődő ügyfeleken kívül saját kezdeményezésű értékesítés, azaz adatbázisból történő telefonos ügyfélmegkeresések és értékesítés.

Olyan kollégákat keresünk, akik képesek a precíz és önálló munkavégzésre, lendületesen dolgoznak és büszkék a saját eredményeikre.

Fontos, hogy jól kommunikálj és értő figyelemmel rendelkezz. Elengedhetetlen a jó problémamegoldó képesség és a segítőkész hozáállás. Olyan kollégákat keresünk, akiket szívesen hívnak fel ügyfeleink, mert érzik, hogy tényleg törődsz velük.

Mindehhez versenyképes fix fizetést, plusz jutalékot, fejlődési lehetőségeket és minden szükséges eszközt biztosítunk.

Előfeltétel:

  • Műszaki érdeklődés, B kategóriás jogosítvány, eredményes üzletkötői, vagy ügyfélszolgálati tapasztalat.

Jelentkezz önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva 2019. szeptember 30-ig!

Fontos, hogy jelöld meg referenciáid és írj pár sort, hogy miért éppen téged vegyünk fel!

Ezen a weboldalon található az összes termékünk összefoglalója:

www.hola.hu

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános