Termelési munkatársnak álláslehetőség Pécsett

A PPP Private Powder Products Kft. por alapú élelmiszertermékek gyártására specializálódott üzemének termelési csapatába keresünk új kolléganőket/kollégákat.

Több műszakos munkarend, versenyképes fizetés, jó munkakörülmények várnak, ahol a fejlődési lehetőség adott.

Ha precíz, pro-aktív és a munkádra büszke kolléga vagy, csapatban és önállóan is szívesen dolgozol, nálunk a helyed!

Feladatok

  • A feladataid közé fog tartozni a termelő gépek kezelése és beállítása, a gyártási folyamatok felügyelete, a termelési adminisztráció, a termelési folyamatok minőség ellenőrzése, a munkaterületek takarítása és rendben tartása.

  • Az élelmiszeriparban megszerzett tapasztalat vagy műszaki végzettség előnynek számít, de pályakezdők és senior kolléganők és kollégák jelentkezését is szívesen fogadjuk.
  • Szintén előny ha van targonca vezetői engedélyed.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Többműszakos