Ügyfélkapcsolati tanácsadó kollégát keresek Pécsett

Pénzügyi területre  ügyfélkapcsolati tanácsadót keresek Baranya megyébe.

Feladatok:

  • meglévő ügyfelek kiszolgálása
  • ügyfelek problémáinak kezelése, megoldása
  • meglévő és új ügyfelek tájékoztatása a szolgáltatásokról, érdeklődés felkeltése
  • kimenő hívások indítása, meglévő és új ügyfelekkel történő kapcsolat felvétel, időpont egyeztetés
  • ügyfélkapcsolat elmélyítése keresztértékesítés által

Elvárások:

  • Minimum érettségi, diploma előnyt jelent
  • Magas szintű MS office ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatal, dinamikus csapat
  • családias, motiváló környezet
  • részvétel a folyamatok kialakításában
  • hétfőtől péntekig történő munkavégzés

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános