Traktoros kollégát keresünk berkesdi mezőgazdasági vállalkozásba

Gerner Adrienn Egyéni vállalkozó
Pécs
Nettó 200 000 Ft / hónap
2019. 09. 03.

Gyakorlattal rendelkező, munkájára igényes, önállóan (is) dolgozni tudó traktorost keresünk mezőgazdasági vállalkozásunkba.

Munkavégzés helye Berkesd (Pécstől autóval 25 perc).

Munkába járás megoldható.

A vállalkozás szántóföldi növénytermesztéssel foglalkozik (napraforgó, lucerna, búza, kukorica). Állattartás nincs.

Jelentkezni telefonon a +36 30/233-6042-es telefonszámon lehet 8 és 19 óra között hétköznap és hétvégén is valamint önéletrajz vagy pár soros bemutatkozás elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Szántóföldi növénytermesztés talajművelési munkálatai (szántás, tárcsázás, stb.).
  • Lucerna kaszálás, rendsodrás, bálázás.
  • Terményszállítás.
  • A feladatok ellátása gyakorlattól (is) függ.

Elvárások

  • Önálló munkavégzés.
  • Megbízhatóság.

  • Több éves gyakorlat előny, de nem feltétel. Pályakezdők vagy más szakmából érkezők jelentkezését is fogadjuk.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, megbízható, határozatlan idejű munkaszerződés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános