Házi idősgondozó, házvezetőnő munkatársakat keresünk Németországban

Gute Fee Kft.

Nettó 1 200 Ft - 1 500 Ft / hónap
2019. 08. 30.

Házi idősgondozókat, házvezetőnőket keresünk folyamatosan németországi munkavégzésre, ápolási tapasztalattal és legalább alap szintű német nyelvtudással.

Regisztráció és közvetítődij nincs!

Folyamatos bejelentett munkaviszony!

Az ország egész területéről várjuk a jelentkezőket!

Jelentkezni:

  • 0620/468-28-08 vagy
  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok

  • Idős személyek napi szintű ellátása ,ápolása ,gondozása.

Elvárások

  • Szakírányú végzettség vagy ápolási tapasztalat
  • Bejelentett magyarországi lakcím
  • Mindennapi kommunikációhoz szükséges nyelvtudás (min.A2)
  • Megbízhatóság ,empátia,segítőkézség,önnáló munkavégzés.

Előnyök

  • Jogosítvány előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hivatalos ,bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Rugalmas váltásokban történő munkavégzés
  • Folyamatos kapcsolattartás az irodával
  • ki és haza utaztatást a cég állja és biztosítja
  • igény szerinti állásajánlatok
  • havi nettó 1200-1500 euro
  • fix szabadnap /szabadidő biztosítása a munkavégzés helyén

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott