Sofőr/tehergépkocsi-vezető munkatársat keresünk Baranya megyében

Több, mint 30 éve működő cég sofőr/tehergépkocsi-vezető munkatársat keres.

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • raklapos áruszállítás és az ehhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • szállítással kapcsolatos és a rakodáshoz szükséges okmányok kezelése, precíz vezetése és időben történő átadása
  • az átvett áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • a szállítási idők pontos betartása
  • a tehergépjármű tisztán- és karbantartása
  • napi szintű kommunikáció a vezetőséggel

Elvárások

  • ’C’ kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • könnyűgépkezelői vizsga
  • több éves teherautó vezetési tapasztalat
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • felelősségteljes gondolkodás és becsületesség
  • digitális gépjárművezetői kártya megléte előnyt jelent

Amit kínálunk

  • hosszútávú stabil munkalehetőség
  •  teljes munkaidős bejelentett foglalkoztatás, nappali munkavégzés és szabad hétvégék
  • versenyképes fix jövedelem
  • céges mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott