Pénzügyi és gazdasági vezető munkatársat keresünk Pécsett a Tenkes Csárdába

Tenkes-Hegy Kft.
Pécs
2019. 07. 10.

Legyél Te a Tenkes Csárda pénzügyi vezetője!

Önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

A pozíciónkról bővebb információt lejjebb találsz.

Feladatok

  • Gazdasági és pénzügyi tevékenységek elvégzése
  • A napi gazdasági menet megszervezése és felügyelete
  • Részvétel a napi szervezett munkában
  • Munkatársak irányítása, folyamatos segítése, támogatása
  • Beszerzések, gazdasági tranzakciók, folyamatok kontrollálása
  • Rendelés, kalkulációk kiadások és bevételek kontrollálása
  • Árképzés, árajánlat készítés
  • Szolgáltatásaink fejlesztése
  • A költségek optimális szinten tartása
  • Újító ötletek a folyamatos fejlődéshez, forgalom növeléshez
  • Pénzügyi nyilvántartások készítése és vezetése
  • Külső és belső adatszolgáltatások készítése
  • Vevői könyvelők munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Adózási terület munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Belső ügyviteli rendszerünkkel kapcsolatos feladatok támogatása és ellenőrzése
  • Adókalkulációk készítése
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Adórendszerekben történő változások proaktív nyomonkövetése, figyelése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A pénzügyi terület folyamatainak támogatása, fejlesztése, optimalizálása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Hasonló, adózással kapcsolatos poícióban töltött 5 év tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzésre való készség
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Eredmény és vendég orientált gondolkodás
  • Problémamegoldási készség, terhelhetőség
  • Gyors, gyakorlatias munkavégzés, hosszútávú elkötelezettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Két nyelv ismerete, német, angol
  • Mérlegképes könyvelő végzettség

Amit kínálunk

  • Amit kínálunk Neked:
  • Biztonság, stabilitás
  • Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása
  • Magas jövedelem
  • Családias légkör
  • Összetartó csapat
  • Gasztronómiai élmények, tapasztalatok
  • Prémiumrendszer
  • Biztosítás a Cég finanszírozásában

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető