Erste Mobilbankár vagy Telesales bankár munkakörbe keresünk jelentkezőket

Erste Bank Hungary Zrt.

2019. 07. 03.

JELENTKEZZEN ERSTE MOBILBANKÁRNAK!

Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját kínálja országos lefedettséggel.

Az Erste Mobilbankár Hálózat pécsi központja keres Baranya, Somogy, Tolna és Zala megye területéről Mobilbankár vagy Telesales Bankár munkakörbe olyan jelentkezőket, akik:

  • érdeklődnek az értékesítési munka iránt,
  • van pénzügyi affinitásuk,
  • jó a kommunikációs készségük és könnyen teremtenek kapcsolatot, valamint
  • nyitottak arra, hogy vállalkozóként dolgozzanak

Feladatok

  • Pénzügyi termékek direkt értékesítése
  • Új ügyfelek aktív megkeresése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány (sikeres pályázat esetén)

Előnyök

Előny (de nem feltétel)

  • MNB vizsga
  • Felsőfokú gazdasági végzettség (akár folyamatban lévő)

Amit kínálunk

  • Kiemelkedően magas, teljesítményarányos fizetés
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Díjmentes képzések
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kötetlen munkaidő
  • Magas kereseti lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános