Egyéb munkalehetőségek

Pécsi digitális gyorsnyomdába munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2020. 02. 14. 10:18

Digitális gyorsnyomdába munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Gyártás, ügyfélkiszolgálás és kapcsolattartás
  • Nyomtató(k) kezelése, illetve egyéb kiegészítő és befejező feladatok
  • Fotók, plakátok, poszterek, vászonképek, meghívók, kisebb kiadványok és szórólapok valamint tervrajzok nyomtatása

Feladatok:

  • Nyomtató(k) kezelése, illetve egyéb kiegészítő feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • A következő programok ismerete: Word, Excel, Photoshop
  • Alapszintű angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Szorgalom, precizitás, kreativitás

Előnyök:

  • Digitális nyomtatás terén szerzett tapasztalat
  • Több grafikai program ismerete (Indesign, Illustrator, Coreldraw, AutoCad)
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Gyártási, tervezési, grafikusi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:  7624 Pécs

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése