Közműépítésben jártas nehézgépkezelő kollégát keresünk Németországban

PTFK Kft.
Pécs
2020. 02. 07.

Nehézgépkezelőket keresünk németországi munkavégzésre.

Közműépítésben jártas  ( távközlés ) gépkezelőket keresünk gumiláncos (3t - 7t )munkagépekre ill rakodógépre.

Nürnberg és Kaiserslautern körzetében végezzük távközlési hálózatok épíését megbízóink részére.

Kábelárok ásás,  meglévő közművek feltárása, cső és kábelfektetés,  főleg városias környezetben.

Precíz, munkájukra igényes dolgozókat várunk.

A feladatot németes alapossággal, az előírásoknak mindenben megfelelve, rongálás nélkül kell elvégezni.

Magyar munkacsapat és irányítók.

Jó szálláslehetőség apartman vagy külön lakóház, nem tömegszállás.

Ki és hazautazást biztosítjuk,  3hét kint 1 hét itthon.

Feladatok

  • Feladat a munkavezető irányítása alapján a munkagéppel burkolat felszedése, szeparáltan felrakása konténerbe és teherautóra, kábelárák kiásása, műanyag LPE50,PVC110 csövek fektetése, homokozás-visszatöltés , burkolat helyreállítáa betonozás .
  • Ha szükséges a segédmunkások segítése kézi erővel ( többnyire csőfektetésnél , kábelbehúzásnál ).
  • A kresz és a munkavédelmi előírások alapján, a munkavezető útmutatásával, a terület táblázása elkerítése és ennek ellenőrzése a munkaterületen

Elvárások

  • Nehézgépkezelői bizonyítvány ( pl forgókotró ) , hasonló munkakörben szerzett tapasztalat .
  • Munkahelyi alkoholos  állapot , kábítószer azonnali felmondással jár.

Előnyök

  • Gépjármű  B+E ,C, C+E jogosítvány. GKI kártya
  • Emelőgép vizsga , rakodógép , bagger gyakorlat
  • Német nyelvtudás ( napi kommunikáció szintjén )

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Jó szállás és hazautazási feltételek biztosítása .

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott