Távközlési hálózatok tervezéséhez és kivitelezéséhez keresünk Autocad 2D programban jártas kollégát

PanTáv Kft.
Pécs
Nettó 140 000 Ft / hónap
2019. 06. 19.

Távközlési hálózatok tervezéséhez és kivitelezéséhez keresünk Autocad 2D programban jártas munkavállalókat.

A tervezés alatti hálózatok megrajzolása a tervezők utasításai alapján, a szükséges adminisztráció végzése.

A megépült, geodéta által nbemért hálózatok megszerkesztése, a megrendelőink által kért formátumra.

Feladatok

  • Tervezők és geodéták munkájának segítése, rajzolás, ageodéta segítése a terepi munkáknál esetenként.
  • Irodai adminisztráció  ki és bejövő dokumentumok nyilvántartása, postázás..

Elvárások

  • Autocad 2D  gyakorlat ( más tervezőprogram is elfogadott  a betanítást biztosítjuk )

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott