Műszaki értékesítő munka pécsi villamosipari cégnél

KONTAKT-Elektro Kft.
Pécs
2019. 06. 17.

A KONTAKT-Elektro Kft. 37. éve tevékenykedik a következő területeken:

Villamos automatizálás, berendezésgyártás, kapcsoló-, vezérlő-, és fogyasztásmérő szekrények, ipari elektronikus készülékek gyártása, hardver- és szoftverfejlesztés, mérnöki szolgáltatások, ipari technológiákkal kapcsolatos helyszíni szerelések, melyekre megnövekedett feladataink ellátására keressük új munkatársunkat a következő munkakörbe:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

7630 Pécs, Mohácsi út 79.

Tel/Fax: 72/516-067, 72/516-069

e-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok

  • vállalatunk termékeinek szolgáltatásainak értékesítése
  • megrendelőkkel való kapcsolattartás a teljes ország területén
  • új piaci lehetőségek, partnerek felkutatása

Elvárások

  • mérnök/ technikusi/ kereskedelmi/ közgazdasági végzettség
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • kitűnő számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és műszaki érzék
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • rendes, precíz munkavégzés
  • villamos ipari gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • dinamikus, fiatalos csapatban való részvétel
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • felelősségteljes, önálló munka
  • versenyképes juttatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános