Számviteli munkatársat keresünk határozatlan időre szóló munkaszerződéssel

BIOKOM Nonprofit Kft.
Pécs
Bruttó 270 000 Ft - 290 000 Ft / hónap
2019. 06. 13.

BIOKOM Nonprofit Kft. számviteli munkatársat keres, határozatlan időre szóló munkaszerződéssel mielőbbi kezdéssel.

Feladatok

  • Szállítói számlák kontírozása, könyvelése
  • Szállító analitika és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • bank, pénztár könyvelése
  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Adóbevallások előkészítése
  • Beszámolók, rendszeres jelentések készítésében való közreműködés
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése.
  • Elszámolások könyvelése, nyilvántartása.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Könyvelési területen szerzett több éves gyakorlat
  • Ismeri és alkalmazza a számviteli és adózási jogszabályokat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismertek (Word / Excel)
  • Önálló, precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Munkához való pozitív hozzáállás, terhelhetőség
  • Csapatszellem
  • Rugalmas, képes alkalmazkodni a gyorsan változó környezethez

Amit kínálunk

  • Továbbképzéseken való részvétel
  • Családbarát vállalati kultúra
  • Stabil vállalati háttért
  • Hosszútávú és kiszámítható munkalehetőség
  • Színvonalas és változatos szakmai munka

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános