Kővágószőlősi cég raktáros munkatársat keres

Sampo Kft.
Kővágószőlős
Bruttó 220 000 Ft - 240 000 Ft / hónap
2019. 06. 11.

A Sampo Kft. az élelmiszeripari gépgyártás terén negyedszázados tapasztalattal rendelkező magyar vállalat, a vágóhídi technológia-tervezés és -gépgyártás meghatározó hazai szereplője.Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, és fontos számunkra a minőségi műszaki munka.

Raktáros munkakörbe kollégát keresünk!

Feladatok

  • Raktári- és csomagolási feladatok ellátása
  • Készletnyilvántartó rendszer kezelése, bevételezés, kiadás, és számla, szállítólevél, és egyéb bizonylatok készítése
  • Szerszámkiadás
  • Kimenő rendelések összekészítése, csomagolása
  •  Beérkező- és kimenő áruk mennyiségi ellenőrzése

Elvárások

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Gépészeti  anyagismeret
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • „B" kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • targoncavezetői gyakorlat
  • "C" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • teljes munkaidős munkavégzés, 8 órában, egyműszakos munkarend
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • cafetéria rendszer
  • A bejárás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános