A Mediaworks Hungary Zrt.-nél tördelőszerkesztő pozícióban munkalehetőség

A Mediaworks Hungary Zrt. tördelőszerkesztőt keres.

A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 14 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 1200 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A „Content first”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének. Ehhez természetesen elengedhetetlen a háttérben dolgozó támogató osztályok munkája és szakértelme is a mindennapi munkavégzés során.

A Mediaworks Hungary Zrt. PÉCSI gyártóközpontjába keresünk tördelőszerkesztőt.

Pályázatát a munkakör megjelölésével 2019. június 10-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • oldal-összeállítás, standard tipográfiai követelmények alapján
  • képfeldolgozás (nyomtatáshoz)
  • táblázat-, infografika-készítés
  • archiválás
  • együttműködés a szerkesztőséggel

Elvárások

  • 3–5 év szakmai tapasztalat grafika, látványtervezés területén
  • az Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator magas szintű ismerete
  • kitűnő kommunikációs-, együttműködő- és kezdeményező-készség
  • kreativitás
  • médiapiaci ismeret előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • nagyvállalati háttér
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • jó munkakörülmények
  • versenyképes bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános