Mérnök, műszaki, villamossági

Műszaki ügyintéző álláslehetőség stabil hátterű dinamikusan fejlődő cégnél hosszútávon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2019. 06. 12. 12:14

2008 óta működő, magyar tulajdonú, folyamatosan bővülő cégünk fő profilja a hűtött áruszállítása Magyarország egész területén.

Az országos lefedettségünknek köszönhetően képesek vagyunk Ügyfeleink szállítással kapcsolatos igényeinek kiszolgálására.

Legyen szó hűtött áruszállításról, friss élelmiszerek fuvarozásáról, mélyfagyasztott vagy hőmérséklet érzékeny termékek szállításáról, szárazáruról, akár háztartási cikkről, Cégünk minden esetben eredményt szállít Megrendelői részére. Komplett logisztikai feladatokat látunk el a járattervezéstől kezdve a slepptúrás áruterítésig, amelyek szakszerű lebonyolításához képzett munkatársaink magas fokú, minőségi munkavégzéssel járulnak hozzá.

Feladatok:

  • A tehergépkocsi flotta műszaki állapotának megőrzése
  • Az esetleges javítások  dokumentálása, javításra való bejegyzése a külső szerviz partner szervízekkel
  • Tervszerű karbantartások naprakészen tartása és elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a többi telephellyel

Elvárások:

Amire szükséged lesz a munka betöltéséhez:

  • Műszaki beállítottság vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Számítógépes ismeretek, stabil Excel használat
  • Középfokú iskolai végzettség
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés egy fiatalos, lendületes csapatban
  • Céges telefon
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése