Bér- és TB ügyintéző munkakörben álláslehetőség Pécsett

Tüke Busz Zrt.
Pécs
2019. 05. 22.

Pécs város közösségi közlekedését ellátó társasága, a Tüke Busz Zrt. felvételt hirdet Bér- és TB ügyintéző munkakörbe.

Feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, TB kifizetőhelyi ellátások számfejtése
  • Adatszolgáltatási-, jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Bérügyi statisztikák elkészítése
  • Be-, és kilépő munkavállalók béradatainak rögzítése.
  • Munkaidő-elszámolások, távollétek rögzítése, nyilvántartása
  • Bér és bérjellegű juttatások számfejtése
  • Letiltások kezelése
  • Bérekkel, juttatásokkal és azokat érintő levonásokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Statisztikák és kereseti kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, társosztályokkal

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • bérszámfejtő és TB ügyintézői végzettség
  • Hasonló munkakörben megszerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Pécs, Nyugati Ipari út 8.

Bér:

  • megegyezés szerint

Kérjük, hogy a fényképes önéletrajzokat 2019. június 5-éig e-mail-en a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy postai úton a Tüke Busz Zrt. Humánpolitikai csoportjához (7634 Pécs, Nyugati Ipari út 8. sz.) szíveskedjenek elküldeni.

Az önéletrajz beküldését megelőzően kérjük tájékozódjon a személyes adatkezelés jellemzőiről  a Tüke Busz  Zrt. honlapján: http://www.tukebusz.hu/letoltes/img-404082754-0001.pdf

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános