Pályakezdő cukrásznak munkalehetőség Pécsett

Bővülő csapatunkba és megújulás előtt álló cukrászműhelyünkbe keressük kapacitásbővítés céljából

  • kevés szakmai tapasztalattal rendelkező, fiatal,
  • cukrász végzettségű,
  • jó kézügyességgel és kreatív alkotási készséggel rendelkező,
  • munkájára és önmagára igényes,
  • csapatban és önállóan is dolgozni szerető és tudó, a cukrász szakma iránt elkötelezett kollégánkat!

Fizetés: megegyezés szerint!

Munkavégzés helye: Mischler Cakes Kézműves Cukrászműhely Pécs

Cukrászműhelyünkben hagyományos és újszerű sütemények készülnek magas minőségű alapanyagokból többféle cukrászati technológia alkalmazásával.

Várjuk jelentkezésedet itt a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldött fényképes önéletrajzzal!

Feladatok

  • Klasszikus cukrász feladatok ellátása, a süteménykészítés minden fázisát átölelve.

Elvárások

  • Megbízható, alapos, elhivatott, a szakma iránt érdeklődő, lojális kollégánkat keressük hosszú távú foglalkoztatás reményében.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség, sokrétű tudás megszerzése, pörgés és fiatalos csapat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott