Csemege pultos állás Pécsett

SZLIVEN-MARKET Kft.
Pécs
2019. 05. 14.

A Szigetivárosrészben, fiatalos környezetben, a megújult Szliven Áruházban található SPAR Market üzletünkbe keressük kereskedelmi végzettséggel vagy kereskedelemben eltöltött némi tapasztalattal rendelkező kollégánkat elsősorban CSEMEGE PULTOS munkakörbe!

Jelentkezni lehet itt fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, valamint személyesen nyitvatartási időben az üzletvezetőnél!

Fizetés: megegyezés szerint

Feladatok

  • csemegepultos feladatok teljes körű ellátása
  • árufeltöltés
  • vevők magas színvonalú kiszolgálása
  • további feladatrészletezés személyes egyeztetés során

Elvárások

  • Dolgozni akaró és tudó, lojális munkatársat keresünk hosszú távú foglalkoztatás reményében.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony, korrekt foglalkoztatási feltételek, fiatalos csapat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott