Kivitelező munkatársat keresünk Pécsett

MV NetSystems Kft.
Pécs
Bruttó 220 000 Ft - 280 000 Ft / hónap
2019. 05. 08.

 Pécsi cégünk professzionális megfigyelő és biztonságtechnikai rendszerek tervezésével, fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével foglalkozik.

Bővíteni kívánjuk csapatunk, melyhez kivitelező munkatárs pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • gyengeáramú rendszerek telepítése, hiba elhárítása, karbantartása
  • dokumentáció készítése a telepítés menetéről, állapotáról
  • műszaki szupport biztosítása az ügyfelek részére
  • szakmai képzéseken való részvétel

Elvárások

  • informatikus, gyengeáramú, vagy vagyonvédelmi műszerész végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • mikrohullámú átjelző eszközök telepítésében szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány, és vezetési rutin
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Innovatív, piacvezető, új technikai megoldásokat
 kínáló termékpaletta
  • Hosszú távú, stabil munkahely, egy gyorsan fejlődő, növekvő cégben, ami NEM nagyvállalat

  • jó kereseti lehetőség, hosszú távú karrier
  • Szakmai fejlődés
  • Kulturált munkakörülmények
  • Jó csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott