Kereskedelem, értékesítés

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresek Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Bruttó 350000 - 0 / hónap
2019. 05. 07. 15:39

2 főt kersek Magyarország egyik legnagyobb biztosítójának pécsi irodájába azonnali kezdéssel.

A biztosító kiemelt szerepet vállal a lakosság és a vállalati ügyfélkör minőségi kiszolgálásában. Büszkék vagyunk arra, hogy széles termékkörrel, teljes pénzügyi palettával, naprakész szaktudással várjuk ügyfeleinket.

Dinamikusan növekvő ügyféligényeinknek köszönhetően bővítjük csapatunkat, keressük azt a rátermett, ambiciózus jelöltet, aki

értékesítési munkatársként

hozzájárul céljaink eléréséhez.

Feladatok:

Főbb feladatok:

  •  Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolásása és minőség biztosítása az ügyfél hosszú távú személyes és pénzügyi céljainak megvalósulása érdekében;
  • Új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése, egyénre szabott pénzügyi megoldás kiválasztása
  • Termékoktatásokon és szakmai tréningeken történő részvétel
  •  Heti adminisztrációs jelentések készítés

Elvárások:

Ami nekünk számít:

  • Középfokú végzettség; felsőfokú végzettség előnyt jelent
  •  Minimum 1 év pénzügyi termékek értékesítésében szerzett sikeres tapasztalat előnyt jelent
  •  Vállalkozó szellem és önállóság (megbízási jogviszony);
  •  Üzleti szemlélet és eredményorientáltság;
  •  Kiváló kommunikációs képesség és magabiztosság;
  •  Nyitottság, empátia és lojalitás;
  •  Ambíció és agilitás;
  •  Felhasználói szintű MS Office ismeret;

Előnyök:

Ha Önnek számít:

  • teljesítmény- és értékalapú díjazási rendszer;
  •  innovatív ügyfélkezelési rendszer használata;
  • színvonalas irodai környezet;
  • magas színvonalú szakmai képzések;
  • folyamatos szakmai támogatás;
  • piacvezető, ügyféligényekhez igazodó pénzügyi termékek.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése