Adminisztráció, irodai munka

Kereskedelmi ügyintéző munka Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2019. 05. 06. 10:33

Pécsi nagykereskedelmi vállalkozásunk  kereskedelmi ügyintézőt keres. Pályakezdőként vagy néhány éves tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk hosszú távra, főállású munkarendbe.

Megbízható, munkájára igényes jelentkezőket várunk.

Feladatok:

  • Számlázóprogram használata, számlázás, jóváírás, készletkezelés
  • Beérkező megrendelések feldolgozása, visszaigazolása, nyomonkövetése
  • Pénzügyi feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás meglévő partnereinkkel
  • Telefonok, e-mailek fogadása, ügyintézés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, World,)
  • Adminisztratív munkavégzésben jártasság, levelezési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Vevőközpontú gondolkodás

Előnyök:

  • Stabil munkahely
  • Kellemes, jó munkahelyi környezet, légkör
  • Fix minkaidő 7.30-16.000-ig, kizárólag hétköznaponként

Amit kínálunk:

  • Vesenyképes fizetés
  • Tapasztalat és tudás szerzési lehetőség
  • Megbízható, stabil vállalkozás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése