Pécsett ingatlanközvetítő munkatársat keresünk angol nyelvtudással

Premier Housing Kft.
Pécs
2019. 04. 23.

A StudentHousing iroda immár 10 éve a pécsi ingatlanpiac kulcsszereplője. Tevékenységünk bővítéséhez keresünk munkatársat ezért most lehetőséged nyílik csatlakozni csapatunkhoz! Tudsz jól angolul? Van értékesítési tapasztalatod? Te vagy a mi emberünk! Nemzetközi környezetben dolgozhatsz velünk egy izgalmas és változatos feladatkörben. Ha szereted az ingatlanszakmát és tetszik a munkakultúránk, előrelépési lehetőséget biztosítunk.

Munkavégzés helye: 7624 Pécs, Szigeti út 12, 2.em. (PTE ÁOK)

Feladatok

  • megbízási szerződések kötése,
  • portfolió bővítése,
  • lakások bemutatása, értékesítése,
  • ártárgyalások lebonyolítása,
  • irodai adminisztráció (hirdetések feltöltése, bérleti szerződés vagy vételi ajánlat készítése),
  • marketing feladatok,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • angol nyelv tárgyalási szintű használata (folyékony beszéd nélkülözhetetlen)
  • rutinos vezető
  • csapatszellem
  • célorientált
  • pozitív gondolkodás
  • kitartó, önálló munkavégzésre való képesség
  • kreatív személyiség

Előnyök

  • saját autó
  • német nyelvtudás
  • >3 év értékesítői munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • piacvezető sikeres albérlet-közvetítő cég
  • nemzetközi környezet
  • értékesítői versenyek (pl. üdülési utalvány)
  • "training-on-the-job" betanulási program, mentorálás
  • jó hangulatú, fiatalos légkör
  • karrier lehetőség
  • csapatépítők
  • alapbér + teljesítményarányos havi bónuszrendszer

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott