Pécsi telephellyel rendelkező fuvarozó cég gépjárművezető kollégát keres

Bükfa és Társai Kft.

Tehergépkocsi-vezető

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 01. 08. 13:49

GÉPJÁRMŰVEZETŐKET KERES

FUVAROZÓ CÉG BELFÖLDI ÉS NEMZETKÖZI FUVAROZÁSRA pécsi telephellyel

(Feltétel: B+C+E kat.,PAVIII, GKI, digitális kártya)

A feltételek együttes megléte szükséges.

  • email: "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok

  • Folyékony élelmiszerszállítás, főként tej, gyümölcslé.

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés.

Előnyök

  • Folyékony élelmiszer szállítás területen szerzett szakmai tapasztalat.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!