Autószállítóra C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező nemzetközi gépkocsivezető kollégát keresünk

Papp-Molnár Trans Kft.

Nettó 450 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2019. 04. 15.

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó, magyar tulajdonú, több mint 15 éve működő vállalatunk keres gyakorlattal rendelkező, munkájára és önmagára igényes, józan életvitelű gépkocsivezetőt C kategóriás jogosítvánnyal, állandó csapatunkba,hosszútávra pécsi vagy budapesti telephelyünkre.

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány,
  • GKI igazolvány
  • Nemzetközi fuvarozásban szerzett gyakorlat Németország, Ausztria területén
  • Digitális gépjárművezető kártya
  • Vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályok ismerete és logikus kihasználása
  • Büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség, bejelentett munkahely,
  • Családias légkör,
  • Versenyképes, kiváló kereseti lehetőség
  • Évente fizetésemelés
  • Üzemanyagkártyával, útdíjfizető box-okkal
  • Szinte minden hétvégét otthon lehet tölteni
  • Biztos, hosszútávú,állandó- folyamatos munkalehetőség

A munkáinkról röviden:

  • Cégünk autószállítással foglalkozik nemzetközi viszonylatban, Németország-Belgium-Hollandia területén.
  • Gépkocsivezetőt keresünk Kétszintes - szóló autószállítónkra, amely 5 autó szállítására képes.
  • Kizárólag hosszútávra, autószállításban gyakorlott kollégát keresünk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva,  illetve telefonon a +3670/ 31 527 53-as  telefonszámon lehet.

Feladatok

  • Exportban 4 vagy 5 új autót szállítunk, importba 5 db, az ügyfeleink által vásárolt használt, de újszerű autót hozunk.

Elvárások

  • Büntetlen előélet
  • Precíz munkavégzés
  • Munkájára, és Önmagára igényes gépkocsivezetőt keresünk.

Amit kínálunk

  • Kezdő bér fix nettó 450.000 FT/hó

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános