Vevőszolgálati előadó munkatársat keresünk Pécsett 10 éves gyakorlattal

SBI-Pannon Kft.
Pécs
Bruttó 187 000 Ft - 187 000 Ft / óra
2019. 04. 12.

Keresünk kereskedelmi irodánkba vevőszolgálati előadót kereskedelmi végzettséggel, jó kommunikációs készséggel, kapcsolat teremtés  és, probléma megoldó készséggel.

Számítástechnikai jártasság, számlázó program ismerete fontos.

Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

Feladatok

  • Megrendelés, bevételezés, számlázás (vállalatirányítási rendszer: Nagy Machinátor ismerete fontos), készletnyilvántartás, árajánlat készítés, vevőkkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, Számítástechnikai ismeretek. Nagy Machinátor program ismerete.

Előnyök

  • Német vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Havi 20.000 Ft Cefetéria tervteljesítés esetén.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott