Esetmenedzser kollégát (szociális munkás) keresünk Siklóson

8 órás munkavégzésre munkavállalót keresünk esetmenedzser pozícióba

Munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Lentebb megjelölt végzettségek valamelyikével rendelkezik
  • Telep-projektben szerzett tapasztalat
  • Átlag feletti kommunikációs képesség
  •  Önálló munkavégzésre alkalmas, vezetői személyiség.

Felvétel során további előnyt jelent:

  • Szociálisan érzékeny, empatikus személyiségjegyek
  • Átlag feletti Office, World, Excel ismeretek
  • Elhivatott, agilis munkához való hozzá állás.

Mit ajánlunk neked:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátteret biztosító fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Megfelelő végzettségek:

  • Felsőfokú szociális alapvégzettség, okleveles pszichológus, pszichopedagógus, mentálhigiénés szakember, mentálhigiénés segítő szakember, szociológus, felekezeti szociális munkás, viselkedéselemző, közösségi szociális munkás, családterápiás konzultáns, családterapeuta, kognitív- és viselkedésterápiás konzultáns, mentálhigiéniai prevenciós specialista, család- és gyermekvédelmi szakos pedagógus, játék- és szabadidő-szervező tanár, addiktológiai konzultáns, gyermek- és ifjúságvédelmi tanácsadó oklevéllel rendelkező: óvodapedagógus, tanító, tanár, nevelőtanár, pedagógus, pedagógiai előadó, gyógypedagógus, védőnő, teológus, hittanár, hittantanár

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A kiválasztott jelentkezőket állásinterjúra hívjuk be.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott