Területi képviselő munka Baranya megyei munkavégzéssel

Nagykanizsai központtal rendelkező cég keres területi képviselő kollégát, Baranya megyei munkavégzésre:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása személyesen és telefonon
  • Partnerek rendszeres, tervszerű látogatása
  • Új partnerek felkutatása, elkötelezése
  • Ügyféladatbázis naprakészen tartása
  • A társaság termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • Vevői észrevételek, esetleges reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Kereskedelmi területen szerzett legalább 3-5 éves értékesítői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önmagára és a munkájára igényes személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Pécs és környéki lakhely előny

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati autó, laptop, mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott