Raktáros munkakörben álláslehetőség Pécsett

Sola-Metál Kft.
Pécs
2019. 04. 10.

A SOLA és a SOLA-Metál világszerte ismert és elismert márkák, a magas minőségű mérőeszközök fejlesztése és gyártása területén.

A SOLA-Metál Kft. csapatának erősítésére pécsi munkavégzéssel munkatársat keresünk.

Feladatok

  • A raktárban levő árukészletet rendezetten, tisztán, átlátható módon, rendszerezetten tárolja.
  • Folyamatos készletfigyeléssel biztosítja a mindenkori szükséges alapanyag- és árumennyiséget
  • Ellenőrzi a beérkező árukat és anyagokat mennyiségi és minőségi szempontból egyaránt.
  • A raktári készletekről és azok mozgásairól folyamatos nyilvántartást vezet.
  • Részt vesz a leltározási munkák előkészítésében és lebonyolításában.
  • A vevőktől érkező megrendelések alapján szállításra előkészíti az árut
  • Megrendeli a belföldi kiszállításhoz a fuvarokat
  • Egyeztetést végez a nyilvántartás és a raktár között.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • precíz, megbízható munkavégzés, rendszerszemlélet
  • képes csapatban és önállóan egyaránt dolgozni
  • ügyfélközpontú gondolkodás

Előnyök

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Microsoft Navision rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható munkakörnyezet, nemzetközi háttér
  • versenyképes juttatás, cafetéria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott