Kereskedelem, értékesítés

Telepvezető állás a pécsi G.V.Holz Fakereskedésben

Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Bruttó 330000 - 400000 / hónap
2020. 02. 06. 12:16

Kereskedelmi vezető, telep vezető pozícióba keresünk egy rátermett, elméleti, és gyakorlati tapasztalattal rendelkező eredménycentrikus vezetőt, aki a követelményeknek megfelelően, tud, egy fiatal agilis, szakemberekből álló, csapatot irányítani, és koordinálni, közép, és hosszútávon!

Feladatok:

  • Logisztika, kontrolling, számlázás, üzleti kommunikáció.

Elvárások:

  • Megbízhatóság, eredménycentrikus gondolkodás, hosszútávú munkavállalás.

Előnyök:

  • Megbecsült hosszútávú munkaviszony, családi munkahelyi légkör.

Amit kínálunk:

  • Többlépcsős bérezés, teljesítmény prémium.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése