Belvárosi ajándékboltba munkatársat keresünk Pécsett

35 éve Pécs belvárosában működő  ajándékboltba hosszú távra olyan munkatársat keresünk aki képes önálló munkavégzésre esetleg idegen nyelvtudással is rendelkezik mostani kolléganőnk helyére, aki  külföldön folytatja pályafutását.

Feladatok

  • A vásárlók kiszolgálása, pénztárgép kezelés.
  • A beérkező áruk kihelyezése, árufeltöltés.
  • A kínált termékek megismerése, ajánlása a vásárlók felé.
  • Az üzlet rendben tartása.

Elvárások

  • Barátságos, vevő centrikus magatartás
  • Alapszíntű számítógépes ismeretek.
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Idegen nyelv ismerete előnyt jelent, mivel sok külföldi vásárló fordul meg üzletünkben.
  • Lehetőleg nemdohányzó munkatársat keresünk, mi sem dohányzunk.

  • Pécs egyik leghosszabb ideje működő üzletében dolgozhatsz.
  • Szezonon kívül rugalmasan alakítható munkaidő.
  • Nincs vasárnapi munkavégzés.
  • Sok új, érdekes dolgot ismerhetsz meg.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, nyugodt jó munkahelyi légkör.
  • A lehetőségeken belül alakítható munkaidő.
  • Versenyképes fizetés, forgalomtól függő bonusz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános