Marketing gyakornokot keres a Publicity Aim Kft.

PUBLICITY-AIM Kft.
Pécs
2019. 02. 14.

Marketing gyakornokot keresünk a pécsi irodánkba! Lehet, hogy pont Téged!

Keressük azt a lelkes jelentkezőt, aki szeretne elmélyülni a marketing világában. Ha egy szakmailag elismert, fiatalos csapatban szeretnél fejlődni, akkor a legjobb helyen jársz!

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, akkor küldd el az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva. Legyél Te is a csapatunk tagja! ️

Feladatok

Milyen feladatokban számítunk rád?️

• Szövegírás
• Nyereményjátékok szervezése
• Social media kezelése
• Kapcsolattartás partnerekkel
• Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

Magadra ismersz az alábbiakban?

• Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és íráskészség
• Precizitás
• Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) ismerete
• Jó szervezőkészség
• Kiváló angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
• Nyitott, proaktív, csapatjátékos személyiség
• Szakmai alázat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Szakmai gyakorlat

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok