A pécsi székhelyű Alexandra Kiadó munkatársat keres sajtóreferens pozícióba

Cartaphilus Kft.
Pécs
2019. 02. 13.

A pécsi székhelyű Alexandra Kiadó állást hirdet SAJTÓREFERENS pozíció betöltésére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, 2019. 02.17-ig küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva,  a levél tárgyaként pedig jelölje meg: sajtóreferens.

Feladatok

  • Szakmai szempontból fontos kapcsolatok aktív fenntartása és kiépítése;
  • Sajtóközlemények írása, kommunikációs háttéranyagok elkészítése, újságírói kérdések megválaszolása, kapcsolattartás a sajtó képviselőivel;
  • A sajtófigyelő kezelése, a kiadót érintő cikkek archiválása;
  • A sajtóesemények és kommunikációs események szervezése, előkészítése és lebonyolítása, helyszíni koordinálása;
  • A kiadó fontosabb eseményeiről készülő videóanyagok létrejöttének és szerkesztésének koordinálása.

Elvárások

  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban;
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat (kulturális területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • Higgadtság, magas tűrőképesség, terhelhetőség, türelem, diplomáciai érzék

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános