A Transzlációs Medicina Alapítvány felvételt hirdet Klinikai vizsgálati monitor munkakörbe

A Transzlációs Medicina Alapítvány célja, hogy segítse a minőségi betegellátás megvalósítását az orvostudomány számos területén.

Az alapítvány részt vesz a gasztroenterológiai, kardiológiai és neurológiai kutatások finanszírozásában, valamint támogatja kutatók tudományos rendezvényeken való részvételét, közlemények megjelenését is.

Közreműködünk továbbá a klinikai kutatások eredményeinek minél szélesebb körű megismertetésében, ezáltal az innovációk gyakorlati hasznosításában.

Tevékenységi körünk fontos részét képezi még a betegedukáció, érdekképviselet, betegklubok működtetése.

Feladatok

  • a regiszterek és klinikai vizsgálatok szabályos működésének rendszeres vizsgálata
  • a gyűjtött adatok és biobanki minták minőségének ellenőrzése
  • a szabályoknak és protokolloknak való megfelelés ellenőrzése
  • a futó regiszterekkel és klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos munkában részt vevő orvosok, klinikai adminisztrátorok és a megbízó között információk rendszeres közvetítése

Elvárások

  • Good Clinical Practice ismerete
  • egészségügyi ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • szállás- és útiköltség térítés
  • szakmai fejlődési lehetőség (részletes ismeretek elsajátítása metaanalízisek és klinikai vizsgálatok terén)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános