Pécsi székhelyű kiadó szerkesztő munkatársat keres

A pécsi székhelyű Alexandra Kiadó szerkesztő munkatársat keres.

Ha szeretnél külsős vagy belsős szerkesztőként dolgozni csapatunkban, akkor küldd el a szakmai önéletrajzodat és motovációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva február 17-ig.

A tárgyba ezt írd: „szerkesztő”.

Feladatok

  • a kiadó által készített könyvek és marketinganyagok tartalmi, formai, stilisztikai és helyesírási ellenőrzése, javítása;
  • a szövegek egybevetése az eredeti szövegekkel, a fordítás ellenőrzése;
  • együttműködés a korrektorokkal, problémáik megoldása;
  • a kiadványok borítószövegeinek elkészítése

Elvárások

  • ha jó az íráskészséged és a helyesírásod;
  • ha értesz a szöveggondozáshoz;
  • érdekel a könyvkiadás;
  • beszélsz valamilyen idegen nyelven;
  • ha az alaposság mellett kreativitás, lendületesség és gyakorlatias szemléletmód jellemez;
  • és szeretnél külsős vagy belsős szerkesztőként dolgozni csapatában, akkor várjuk jelentkezésedet.

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Munkarend

  • Általános