A Bűnös Élvezetek Kicsiny Boltja eladó munkatársat keres hosszú távra

Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Nettó 150000 - 210000 / hónap
2019. 02. 07. 08:33

Üzletünk az elmúlt két év mindegyikében elnyerte a megtisztelő "ÉV BOLTJA" címet.

Jó ideje ugyanaz a nagyszerű csapat dolgozik együtt (tavaly nyártól kedves kolleganőnk otthon van újszülött babájával).

Új munkatársat a bolt folyamatosan növekvő forgalmából adódó többletfeladatok miatt keresünk.

Feladatok:

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • pénztárgép és a készletkezelő program kezelése
  • üzlet tisztán tartása
  • áruátvétel
  • termékkihelyezés
  • termékismeret elsajátítása

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség
  • hajlandóság új eladási technikák elsajátítására
  • hajlandóság magas szintű áruismeret elsajátítására
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kiváló számítógép kezelői ismeretek
  • pozitív életszemlélet
  • jó csapatszellem
  • munkáját hivatásnak tekinti
  • lehetőleg nem dohányzó (munkaidő alatt nem lehet dohányozni!)
  • terhelhetőség (pörgős munkahely, ahol havi (jól megfizetett!) pár óra túlóra gyakran előfordul

Előnyök:

  • az ország egyik legjobb boltjában dolgozhatsz
  • ingyen munkaruhát kapsz
  • kiválló munkakörülmények
  • nagyszerű csapat
  • ingyenes tréningeken vehetsz részt
  • munkatársnak (nem "egyszerű alkalmazottnak") tekintünk
  • munkádat büszkén válalhatod

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú munkahelyen, kellemes környezetben dolgozhatsz akár több évtizedig.
  • Jó munkád erkölcsileg is elismerjük.
  • Állandó folyamatos alap jövedelemnövekedés mellet, havi szinten forgalomfüggő jutalmazásban részesül minden dolgozónk, cafeteria formájában.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése