Kereskedelem, értékesítés

A Bűnös Élvezetek Kicsiny Boltja eladó munkatársat keres hosszú távra

Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Nettó 150000 - 210000 / hónap
2019. 08. 15. 09:13

Elvárások: tárgyaló képes angol nyelvtudás, számítógépes ismeretek, terhelhetőség.

Jelentkezz, nálunk a munkád élvezettel végezheted, kiváló csapatunkban! https://www.facebook.com/Bunosbolt/

Lehetsz pályakezdő is!

Fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted!

Feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása, a megtanult metódus szerint
  • pénztárgép és a készletkezelő program kezelése
  • üzlet tisztán tartása
  • áruátvétel
  • termékkihelyezés
  • termékismeret elsajátítása

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség
  • TÁRGYALÓ KÉPES ANGOL NYELVTUDÁS
  • kiváló számítógép kezelői ismerete
  • jó csapatszellem
  • munkáját nem csupán csak ideiglenes pénzkereseti lehetőségnek tekinti
  • lehetőleg nem dohányzó (munkaidő alatt nem lehet dohányozni!)
  • terhelhetőség

Előnyök:

  • előny, de nem feltétel 25 év alatti életkor
  • előny, de nem feltétel az egy munkahelyen eltőltött hosszabb idő
  • előny, de nem feltétel a kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • munkádat büszkén vállalhatod, az ország egyik legjobb boltjában dolgozhatsz
  • munkaruha
  • jó munkakörülmények
  • nagyszerű csapat
  • munkatársnak (nem "egyszerű alkalmazottnak") tekintünk
  • hosszú távú biztos munka
  • biztos, folyamatosan növekvő jövedelem
  • forgalom arányos cafeteria

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése