Az MSB Zrt. pécsi irodája pénzügyi menedzser munkatársat keres

Az MSB Zrt. pécsi irodája pénzügyi menedzser munkatársat keres.

További információk:

  • Munkaidő heti 40 óra (teljes munkaidő)
  • Kezdés megbeszélés szerint
  • Bérezés megegyezés szerint

Fényképes önéletrajzot (referencialistával: eddig kezelt pályázattípusok, projektek, pénzügyi tervezési feladatok felsorolásával) ÉS motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2019. február 10-ig beérkezőleg.

Kérjük vegye figyelembe, hogy amennyiben nem rendelkezik releváns szakmai tapasztalattal, illetve a fenti dokumentumok hiányosak, jelentkezését nem áll módunkban feldolgozni!

Feladatok

FŐBB FELADATOK:

  • Fejlesztési projektek pénzügyi tervezése, pályázatírás, tanulmányok készítése
  • Költség-haszon elemzés, üzleti tervezés, likviditási terv készítése
  • Projektek pénzügyi lebonyolításának szakértői támogatása, pénzügyi menedzsment feladatok ellátása
  • Projektek háttérdokumentumainak (számlák, teljesítés-igazolások, könyvelési dokumentumok, stb.) feldolgozása
  • Kifizetési kérelmek, pénzügyi beszámolók összeállítása és benyújtása

Elvárások

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 1 éves releváns piaci szakmai tapasztalat (Európai Uniós pályázat pénzügyi tervezési/pénzügyi menedzsment, CBA/üzleti terv készítői tapasztalat)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Logikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség, rendszerszemlélet
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, döntési képesség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Munkabírás, stressztűrő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány, tényleges vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Angol nyelvtudás és nyelvhasználat előnyt jelent.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános