Adminisztráció, irodai munka

Irodai adminisztrátor állás Pécsett

Pécsi székhelyű, több éve sikeresen működő Webáruház új kollégát keres ADMINISZTRÁTOR munkakörbe hosszú távra!

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat várunk.

Feladatok:

  • Kommunikáció írásban és telefonon a vásárlókkal
  • Logisztikai ügyintézés
  • Vevői reklamációk kezelése, garanciális ügyintézés
  • Termékleírások fordítása, termékfeltöltés a webáruházba, árellenőrzés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • középfokú végzettség (min. érettségi)
  • Office (Word, Excel) teljeskörű 8ismerete, önálló használata
  • lelkiismeretesség, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás, magas szintű problémamegoldó képesség
  • betanulás után önálló munkavégzés

Előnyök:

  • közgazdasági, pénzügyi végzettség
  • tapasztalat keresőoptimalizálás, SEO, Google Adwords kampányok terén
  • Photoshop program magas színtű ismerete
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások
  • 8 órás munkavégzés
  • Barátságos környezet, jó hangulatú iroda
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése