Munkalehetőség bolti értékesítő munkakörben Pécsett

MEGAS PLUSZ Kft.
Pécs
2019. 01. 10.

MEGAS PLUSZ KFT-PÉCS, HENGERMALOM U. 1. - 06 72 522 868

Építőipari anyagok gyártásával és forgalmazásával (hőszigetelő rendszerek, festékek, vakolatok stb.) 20 éve foglalkozó, folyamatosan fejlődő cégcsoport BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat keres pécsi székhelyű üzletébe.

Főbb feladatok:

  • Üzletben folytatott ügyfélszolgálati, értékesítési tevékenységek, adminisztrációs folyamatok végzése, koordinálása, számlázás
  • Értékesítési tevékenység ellátása, a vásárlók udvarias, pontos, segítőkész kiszolgálása
  • Ügyfélszolgálati igények és panaszok személyes kezelése
  • Üzletvezető munkájának teljeskörű segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Igényesség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Informatikai alapismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari jártasság

Amit kínálunk:

  • Betanítás, szakmai támogatás
  • Prémium termékekkel folytatandó munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Részvétel fiatalos, lendületes csapatunkban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Jelentkezési határidő az állásra:

  • 2019. 03. 15.

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos